Autoři projektu

Jana Krátká (1981) vystudovala magisterský obor Výchova ke zdraví na Masarykově univerzitě. Tamtéž získala vědeckou kvalifikaci Ph.D. v oboru Pedagogika a více než deset let vyučovala na téže univerzitě. Je kvalifikovaná instruktorka fitness, zkušená žurnalistka, autorka dvou odborných knih, řady vědeckých studií a popularizačních článků. Výsledky svých výzkumných projektů prezentovala na vědeckých konferencích po celém světě. Po třicítce se začala soutěžně a trenérsky věnovat sportovní oblasti fitness a svými výsledky inspiruje tisíce žen k překonávání sebe samých a dosažení dokonalé postavy. Nyní působí jako autorka, trenérka a výživová konzultantka na volné noze, která našla seberealizaci v individuálním vedení svých klientů. Postupně je provádí celou změnou tak, aby se s nově nabytými znalostmi naučili být sami zodpovědní za rozhodování o svém těle. Miluje francouzskou kulturu a historii (je také autorkou netradičního historického románu Paříž v extázi: V palácových ložnicích se nikdy nespí, 2015), sport a v neposlední řadě poznávání zajímavých lidí a míst. Více o jejím příběhu a dalších projektech najdete na www.janakratka.cz.

Agáta Prachařová (1985), za svobodna Agáta Hanychová, je zkušená modelka a moderátorka, která v současnosti působí v TV Prima. S modelingem v zahraničí začínala již ve třinácti letech a v devatenácti se stala II. vicemiss České republiky. V roce 2010 získala bakalářský titul z oboru tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. Široké spektrum jejích aktivit a zkušeností zahrnuje modeling, herectví (postupně se objevila ve více než desítce filmů), zpěv, módní návrhářství a mnoho dalších. Je majitelkou kadeřnického salonu v centru Prahy, v poslední době spolurealizuje široký projekt Stalkerky a má bohaté zkušenosti s vytvářením vlastní značky a funkčních způsobů sebeprezentace. Její široké zájmy směřují k zahrádkaření, módě, sportu a vaření. Svou velkou rodinu a rodinné vazby klade vždy na první místo. Agáta je matkou syna Kryšpína (2011) a od roku 2013 je provdaná za herce a hudebníka Jakuba Prachaře.

Standa Man Fitness
Když StandaMan fitness bylo otevřeno v roce 2014, došlo k zaměření na 3 věci: 1. vytvoření vzrušující energie, která ovlivňuje emoce a vědomí; 2. pomáhat lidem dostat tělo svých snů; 3. začít učit to, co by každá „posilovna“ měla dělat, většinou je to pravý opak. První věc, které si všimnete při vstupu je to, že SMAN fitness vypadá jako kdyby jste vstoupili do obývacího pokoje. Je to proto, že chceme, abyste zapomněli na okolní svět, když jste tady. Je to krajina pro všechny smysly, vytesané z představivosti a vybudována tak, aby vaše mysl měla chuť dosáhnout maxima, ještě než jste se někdy udělali krok na běžeckém pásu. Zvedat “železo” můžete kdekoli a najdete mnoho krásných míst ve světě přepychu, ale je zde také něco mimořádného a to naleznete zde. To je tým StandaMan Fitness, protože to je to, jak jsme se zapojili a změnili naše náštěvníky, kteří nás odlišují. Naši návštěvníci se cítí jako součást skupiny lidí, kteří pracují ve stejném směru, aby si navzájem pomohli dosáhnout úspěchu. Jsme přesvědčeni, že lidé by měli zvednout jeden druhého. Více na www.smanfitness.cz.